دکتر پرچمیدکتر محسن پرچمیدکتر پرچمی
درمان میگرن با طب سوزنی
بادکش و طب سوزنی
درمان اکنه وجوش با طب سوزنی
ترک اعتیاد و سیگار با طب سوزنی
درمان بیماریهای گوارشی با طب سوزنی
درمان پریودهای دردناک یا دیسمنوره با طب سوزنی
درمان بیماری های گوارشی با طب سوزنی

اغلب مردم هر چند وقت یکبار از سوء هاضمه یا دیگر اختلالات گوارش رنجمی برند. طب سوزنی می تواند با تنظیم فشار مری، کاهش اسید معده و متعادل کردن عملکرد اندام های گوارشی، سوزش سر دل که منجر به اختلالات دیگر می شوند را درمان کند.

درمان صدمات ورزشی با طب سوزنی

امروزه بسیاری از تیم های ورزشی حرفه ای از طب سوزنی برای کوتاه کردن مدت ترمیم و افزایش سرعت بهبودی صدمات ورزشی استفاده می کنند.

قد بلند شوید

طب سوزنی با افزایش انرژی و قوای حیاتی بدن باعث افزایش هورمون رشد می شود و بدین طریق رشد قدرا تسریع می کند.

چه دردهایی با طب سوزنی درمان می شوند؟

ممکن است بیماری برای کمردرد مراجعه کند و سال ها درمان نشده باشد. و ما تشخیص می دهیم این روان اوست که درد را ایجاد کرده است و به راحتی او را با طب سوزنی درمان می کنیم.

طب سوزنی در درمان میگرن صددرصد موثر است

اگر به میگرن و سردردهای مزمن عصبی دچار هستید و می خواهید از شر این سردردها و دارو و قرص های تسکین دهنده موقت برای همیشه خلاص شوید، پیشنهاد می کنیم این بار بهترین و موفقت ترین روش شناخته شده حال حاضر دنیا یعنی طب سوزنی را امتحان کنید.

خواص جادویی طب سوزنی در درمان افسردگی و اضطراب

بسیاری از تحقیقات اخیر نشان می دهد که طب سوزنی می تواند روشی موثر برای درمان افسردگی و اضطراب باشد، مشکلی که امروزه تقریبا همه با آن سر و کار دارند.

لاغری عمومی و موضعی با طب سوزنی

اگر در مورد تأثیر طب سوزنی برای لاغری شک و پهلو و یا کاهش وزن بدن شک دارید، می توانید این روش را امتحان کنید. خیلی سریع متوجه تأثیر مثبت آن خواهید شد.

پاییز؛ فصل دردهای سیاتیک

تحقیقات زیادی در مورد اثر طب سوزنی بر روی سیاتیک در بیمارستان های دانشگاهی در کشورهای مختلف جهان صورت گرفته که نتایج همگی آنها از اثرات مطلوب طب سوزنی بر روی سیاتیک حکایت می کند.

درمان زانو درد با طب سوزنی

طب سوزنی علاوه بر تسکین درد زانو، با مکانیسم رفع اسپاسم عضلات اطراف زانو و کاهش التهاب و افزایش خونرسانی مفصلی و تحریک سیستم های ترمیمی بدن انسان آثار درمانی در مفصل زانو دارد.

درمان شانه منجمد با طب سوزنی

شانه یخ زده عبارت است از گرفتگی و سخت شدن مفصل شانه به دلیل زخم شدن بافت آن که منجر به حرکت دردناک شانه و یا بی حرکتی آن می شود.

درمان خط اخم با طب سوزنی

درمانگران طب سوزنی با زدن سوزن هایی به نقاط خاصی از پوست صورت می توانند روند کلاژن سازی پوست را تقویت کنند و مانع از بروز چین و چروک ها در صورت شوند

درمان جای جوش با طب سوزنی

گذر زمان به مرور در صورت شما نیز خود را بروز خواهد داد و نمی توان جلوی پیشرفت آن را گرفت.طب سوزنی جایگاه ویژه ای در جوانسازی پوست و رفع چین و چروک صورت در میان مردم پیدا کرده است که شما هم می توانید آن را امتحان کنید.

اثرات طب سوزنی دربیماریهای گوارشی

این روزها افراد زیادی را می بینیم که به دلیل استرس و فشار کار روزانه و رعایت نکردن رژیم غذایی صحیح و نظم در صرف وعده های غذایی به انواع و اقسام اختلال ها و بیماریهای دستگاه گوراش از قبیل زخم معده، زخم اثنی عشر، کم کاری روده ها، یبوست و دیگر مشکلات شایع سیستم گوارشی بدن مبتلا شده اند.

افزایش قد باطب سوزنی

طب سوزنی علاوه بر افزایش هورمون رشد باعث افزایش سوخت وساز ومتابولیسم وباعث افزایش انرژی وقوای حیاتی بدن می شود وبدین طریق رشد قد را تسریع می کند . نکته مهم این است که نقش طب سوزنی دررشد قد قبل ازدوران بلوغ بسیار بارز تر است ولذا بهتر است این روش قبل ار سن بلوغ ویا درآغاز سن بلوغ شروع شود.

طب سوزنی چیست ؟

طب سوزنی یا سوزن درمانی که به زبان چینی به آن ژن جیو (ZHEN JIU) گفته میشود. مهمترین شاخه طب سنتی چینٰ است که با فروکردن سوزنهای بسیار نازک به نقاط خاصی از بدن که گذرگاههای انرژی دانسته میشوند، باعث تسکین درد و یا درمان مشکل خاصی از بیمار میشود.

درمان افسردگی باطب سوزنی

ازاوایل قرن نوزدهم مطالعات در گوشه و کنار جهان درمان افسردگی توسط طب سوزنی را به عنوان روشی کلی و مثبت ، به خصوص زمانی که با روان درمانی و معالجات گیاهی همراه می شود پیشنهاد کرد.