دکتر محسن پرچمیدکتر پرچمیدکتر پرچمی
درمان پریودهای دردناک یا دیسمنوره با طب سوزنی
بادکش و طب سوزنی
درمان کمردرد حاد ومزمن و سیاتیک باطب سوزنی
درمان میگرن با طب سوزنی
درمان بیماریهای گوارشی با طب سوزنی
درمان اکنه وجوش با طب سوزنی

قد بلند شوید

افزایش قد با طب سوزنی دکتر محسن پرچمی بهترین متخصص طب سوزنی ایران

مهمترین عامل افزایش قد در انسان ترشح هورمون رشد است. براساس تحقیقات انجام شده، طب سوزنی علاوه برافزایش هورمون رشد باعث تنظیم تمام هورمون های بدن نیز می شود. طب سوزنی با افزایش انرژی و قوای حیاتی بدن باعث افزایش هورمون رشد می شود و بدین طریق رشد قد را تسریع می کند.
نقش طب سوزنی در رشد قد قبل از دوران بلوغ بسیار بارزتراست از این رو کسانی که می خواهند از این روش استفاده کنند بهتر است قبل از سن بلوغ و یا در آغاز دوره بلوغ درمان را توسط متخصصان این امر را شروع کنند. میزان افزایش قد با طب سوزنی بستگی به سن زمان شروع درمان دارد بنابراین هر چه زودتر برای درمان باید اقدام کرد.
میزان افزایش قد با طب سوزنی منوط به رعایت سه عامل زمان شروع درمان، ژنتیک، مزاج و طبع افراد تحت درمان است.

باز بودن صفحات رشد استخوانی که با گرافی های رادیولوژی از استخوان مچ دست بررسی می شود لازمه تاثیر اثر طب سوزنی روی افزایش قد است.
با استفاده از طب سوزنی قد افراد زیر سن بلوغ حدود 10 سانتیمتر و در اوایل سن بلوغ حدود 5 سانتیمتر و در اواخر سن بلوغ حدود 3 سانتیمتر افزایش می یابد.
قد پدر و مادر براساس علم ژنتیک بر میزان افزایش قد افراد نیز تاثیرگذار خواهد بود. در مزاج های گرم و خشک (صفراوی) و مزاج های گرم و تر (دموی) افزایش قد بیشتر از مزاج های سوداوی (سرد و خشک) و بلغمی (سرد و تر) است.

همچنین عوامل محیطی تاثیر گذار مانند تغذیه، آب و هوا، اقلیم و بیماریها و ورزش را در افزایش قد بی تاثیر نیست.
زمان درمان برای تحریک کافی و موثر ایجاد رشد حداقل 30 جلسه طب سوزنی به صورت هر روز یا یک روز درمیان و یا هفته ای دو بار نیاز است. طب سوزنی اگر بدست کارشناس مربوطه صورت گیرد نه تنها هیچگونه عوارضی در پی نخواهد داشت بلکه باعث تعادل وتنظیم تمام سیستم های بدن شده و از بسیاری از بیماری ها پیشگیری می کند .
بعد از بسته شدن صفحات رشد استخوانی که حدود 17 تا 20 سال بسته می شوند دیگر امکان افزایش قد وجود ندارد و فریب تبلیغات فضاهای مجازی را نخورید.
برای پایان یافتن رشد قد نمی توان عدد سنی دقیقی بیان کرد چون در افراد مختلف و دختران، پسران و زنان متفاوت است و روش تعیین دقیق ان بررسی روی گرافی مچ دست است.
این کارشناس طب سنتی و سوزنی خاطر نشان کرد: در زمانی که امکان افزایش قد وجود دارد بهترین، بیضررترین و سالم ترین روش استفاده از طب سوزنی و سنتی توسط کارشناس مربوطه است.

برای پایان یافتن رشد قد نمی توان عدد سنی دقیقی بیان کرد چون در افراد مختلف و دختران، پسران و زنان متفاوت است و روش تعیین دقیق آن بررسی روی گرافی مچ دست است.
در زمانی که امکان افزایش قد وجود دارد بهترین، بی ضررترین و سالم ترین روش استفاده از طب سوزنی و سنتی توسط کارشناس مربوطه است.


آدرس مطب : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه شریفی پلاک ۳، طبقه دوم
تلفن : 22276485 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :