دکتر پرچمیدکتر محسن پرچمیدکتر پرچمی
درمان پریودهای دردناک یا دیسمنوره با طب سوزنی
درمان اکنه وجوش با طب سوزنی
درمان بیماریهای گوارشی با طب سوزنی
درمان میگرن با طب سوزنی
ترک اعتیاد و سیگار با طب سوزنی
درمان کمردرد حاد ومزمن و سیاتیک باطب سوزنی

سلامتی با طب سوزنی

امیدی نو برای بهبودی
مطالعات طب سوزنی در زمینه درمان افسردگی
ازاوایل قرن نوزدهم مطالعات در گوشه و کنار جهان درمان افسردگی توسط طب سوزنی را به عنوان روشی کلی و مثبت ، به خصوص زمانی که با روان درمانی و معالجات گیاهی همراه می شود پیشنهاد کرد.جان آلن روان شناس از دانشگاه آروزینا و متخصص طب سوزنی رزا شنیر اولین مطالعات کنترل شده را برای درمان علائم افسردگی به وسیله طب سوزنی در دنیای نظری غرب انجام دادند. در یک مطالعه کاملا تصادفی ، 34 بیمار افسرده زن که در شاخص های درمان DSM-IV شامل سه گروه معالجه در زمان هشت هفته بود ، در نظر گرفته شدند.

گروه اول درمان طب سوزنی مخصوص نقاط افسردگی دریافت کردند، گروه دوم درمان عمومی طب سوزنی را گرفتند و گروه سوم برای درمان طب سوزنی در لیست انتظار رفتند و هیچ درمانی نداشتند. نتیجه تحقیقات نشان داد گروهی که درمان مخصوص افسردگی داشتند در مقایسه با گروهی که درمان عمومی شدند در کاهش علائم ، پیشرفت بیشتری داشتند.مطالعات نشان داد استفاده کردن تنها از طب سوزنی به عنوان درمان در کاهش علائم افسردگی به همان اندازه درمان های غربی مانند روان درمانی و دارو موثر است. همان گونه که این نتایج نشان می دهد و سازمان بهداشت جهانی بیان می کند طب سوزنی به عنوان درمانی برای افسردگی درنظر گرفته می شود.

درمان چین و چروک صورت با طب سوزنی
چروک ها یکی از علایممسن شدن می باشد. بیشتر خانم ها و آقایان حاضر به انجام هر کاری برای از بین بردن این چین و چروک ها هستند. با اینکه تزریق بتاکس یا جراحی های زیبایی از راه های درمان محسوب می شوند ، اما باید گفت که اینها درمانی موقت هستند و عوارض جانبی فراوان دارند. اما طب سوزنی مدعیست که می تواند این عارضه را درمان کند . جدا ازاینکه طب سوزنی سبب از بین رفتن این چروک ها خواهد شد و چهره شما را جوان نشان می دهد، باعث پیشرفت کلی سلامت شما نیز خواهد شد.

طب سوزنی صورت از سوزن های مناسب در نقاط مخصوص استفاده می کند. این سوزن ها سبب تحریک در تولید کلاژن و الاستین در بدن می شود که باعث پر شدن خطوط و کاهش یافتن چروک ها می شود. تعداد جلسات درمان بسته به مریض متفاوت خواهد بود. در پایان هر جلسه درمان تعداد خطوط صورت شما کمتر خواهد شد و در نهایت خود را جوان تر و جذاب تر خواهید یافت . نتایج درمان از طریق طب سوزنی مانند درمان با بتاکس است با این تفاوت که طب سوزنی فواید فراوانی همراه خواهد داشت. در طب سوزنی هیچ نگرانی و دردی وجود نخواهد داشت. چروک ها کاملا صاف خواهد شد و علاوه بر آن وضع سلامت عمومی بدن شما نیز پیشرفت خواهد کرد. هنگامی که عمل های زیبایی تنها ظاهر را جوان می سازد ، طب سوزنی تنها روشیست که علاوه بر ظاهربه شما احساس جوان بودن نیز خواهد داد.تغییر ظاهر چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن گذشت. تمام عمل های زیبایی از محصولات آرایشی استفاده می کنند که ممکن است ظاهر شما را خراب کند. طب سوزنی درمان واقعی برای جلوگیری از مسن شدن است و کمک می کند بدن خود را به وضعیت جوان تر و پر انرژی تر باز گردانید.

چگونه طب چینی زگیل را درمان می کند ؟
در طب چینی زگیل را بیماری هزار روزه می نامند که نشان دهنده ی مدت آن است. راه های درمانی متفاوتی وجود دارد که شامل طب سوزنی ، ماساژ چینی و گیاه درمانی چینی می باشد.

طب سوزنی
درمان زگیل با طب سوزنی به وسیله ی از بین بردن سلول های پوستی آلوده می باشد. سوزن ها می توانند اطراف ناحیه را محصور کرده و آن را بر دارند. با داخل کردن سوزن ها زیر ناحیه آلوده ، مکانیسم طبیعی دفاعی بدن ، همان طور که سوزن ها انرژی شفا بخش چی را به ناحیه هدایت می کنند، به آن جا هجوم می برد.به صورت جایگزین ، طب سوزنی ممکن است روشی دیگر را برگزیند. اگر به زگیل یا میخچه در پا دقت کنید ، ممکن است نقاط سیاه رنگی در وسط آن ببینید. این نقاط انتهای رگهاست که زگیل از آن تغذیه می کند. با سوزن زدن مستقیم به این رگ ها تهیه خون متوقف شده و مدت عفونت را کوتاه می سازد.

کهیر و التهاب پوستی
کهیر، پوستی ملتهب بوده که برای مدتی محدوده زیر آن دچار ورم و آب آوردگی می شود. در بیان پزشکی پوست ناگهان تحریک شده و قرمز کم رنگ یا سفید می شود و این ضایعه در مدت کوتاهی التیام می یابد. کهیر با احساس سوزش و خارش همراه است . بعضی از بیماران ممکن است تب ، حالت تهوع ، استفراغ و درد شکم یا دیگر علائم را داشته باشند. این حالت حاد است .در موارد مزمن ممکن است بیماری ماه ها یا سال ها به طول انجامد. در گذشته درمان با طب سوزنی در همان نقاط سنتی انجام می شد ، اما طب سنتی پیشرفته شامل سوزن در گوش و کشیدن مقادیری از خون نیز می باشد. با بررسی درمان های صورت گرفته ، طب سوزنی به عنوان درمان موثر برای کهیر در نظر گرفته می شود.


آدرس مطب : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه شریفی پلاک ۳، طبقه دوم
تلفن : 22276485 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :